Tāpat kā tā priekštecis, Dentle One Plus tīra jūsu zobus pēc iespējas efektīvāk un maigāk. Produkts noņem zobakmeni, nenodarot kaitējumu jūsu emaljai un smaganām, bet Dentle One maigajām manierēm ir vairāk pušu.

Rokturis ir izgatavots no materiāla, kas samazina troksni un vibrāciju. Tās noapaļotā, trīsstūrveida forma un mazais svars padara zobu birsti viegli satveramu un lietojamu. Kopā ar efektīvu un maigu zobu tīrīšanu, tās ir īpašības, kuras mēs esam apkopojuši Dentle Gentle Tech ™ koncepcijā.

Dentle One Plus ievieš litija jonu sniegumu, bet cenā, kas iepriekš bija iespējama tikai ar niķeļa-kadmija baterijām.

Tas nozīmē, ka ierīce vienas uzlādes laikā darbojas vairāk par pārs dienām un nedēļām - tā darbojas veselu mēnesi, ja zobi tiek tīrīti divas minūtes divreiz dienā.

Dentle One Plus birste ir ļoti ērti lietojama un pietiekami daudzpusīga, lai atbilstu jūsu vajadzībām, neatkarīgi no tā, vai esat iesācējs vai pieredzējis lietotājs. Izvēlieties vienu no trim dažādiem ātruma režīmiem ar ieslēgšanas/izslēgšanas pogu, sākot no 7000 līdz pat 10 000 svārstībām minūtē.

Birste vibrē pēc 30, 60 un 90 sekundēm, norādot, ka ir pienācis laiks tīrīt citu zonu. Tā automātiski izslēdzas pēc divām minūtēm – ieteicamais zobu tīrīšanas laiks.

Dentle One Plus īpašības

Dentle Gentle Tech™

Saudzīga un efektīva tīrīšana. Zobu birste ir izgatavotas no materiāliem, kas samazina troksni un vibrāciju.

Pasaules klases baterijas darbības laiks, izmantojot litija jonu tehnoloģiju.

Jaunā litija jonu baterija vienas uzlādes laikā ļauj lietot birsti veselu mēnesi, ja zobi tiek tīrīti divreiz dienā.

Zems, vidējs vai ļoti liels ātrums

Izvēlieties ātrumu, kas atbilst jūsu vajadzībām: 10 000, 8 500 vai 7 000 svārstības minūtē.

Taimera funkcija optimālam zobu tīrīšanas laikam

Dentle One Plus vibrē pēc 30, 60 un 90 sekundēm, norādot, ka ir pienācis laiks tīrīt citu zonu.

.
Maiga un efektīva tīrīšana
kas pielāgota jums

Tīrot zobus ar Dentle One, jūs pamanīsiet, cik tā ir maiga. Mīkstā birstes galviņa pareizi tīra jūsu zobus attiecīgā dziļumā, bet nekairinot smaganas. Rokturī esošais materiāls nomāc vibrāciju un skaņu, un trīsstūrveida forma labi izskatās gan rokā, gan uz izlietnes malas. Birstei varat pielāgot piecas dažādas zobu birstes galviņas, lai tās atbilstu jūsu īpašajām vajadzībām.

Dentle One Plus litija jonu baterija. Vienas uzlādes laikā darbojas veselu mēnesi.

Litija jonu tehnoloģija ir radikāli izmainījusi bateriju nozari. Atklājumam tieka piešķirta Nobela prēmija, un nesen litija jonu baterijas tika uzstādītas Starptautiskajā kosmosa stacijā ISS. Kad mēs darām to pašu ar jauno Dentle One Plus, mēs esam izvēlējušies litija jonu bateriju ar visaugstāko veiktspēju. Vienas uzlādes pietiek līdz pat pilnam mēnesim pat tad, ja tīrāt divas minūtes divreiz dienā.


.
Vienkāršas funkcijas padara zobu tīrīšanu par tīru baudu

Dentle One Plus ir ērti lietojama. Birstīte vibrē pēc 30, 60 un 90 sekundēm, norādot, ka ir pienācis laiks tīrīt citu zonu, un tā automātiski izslēdzas pēc divām minūtēm. Turklāt tā ir pietiekami daudzpusīga, lai atbilstu jūsu vajadzībām. Izvēlieties vienu no trim dažādiem ātruma režīmiem ar ieslēgšanas/izslēgšanas pogu, sākot no 7000 līdz pat 10 000 svārstībām minūtē.

Dentle Mūža garantija

Mēs ticam mūsu produktu kvalitātei. Tāpēc ikvienam, kurš abonē Dentle zobu birstes galviņas shēmu, mēs piedāvājam mūža garantiju iegādātajiem Dentle produktiem. Ja jūsu Dentle abonementa darbības laikā kāda iemesla dēļ pārtrauc darbību, vienkārši atgrieziet to mūsu garantiju centram, kurš neuzdos nekādus jautājumus. Mēs jums nosūtīsim jaunu produktu bez maksas. Mēs to uzskatām kā vienu no Dentle vienkāršības aspektiem.


.
Izstrādāta Zviedrijā, koncentrējoties uz visu detaļu stilīgu dizainu

Dentle One radās, apšaubot tehnoloģiski fiksēto elektrisko zobu birstīšu dizainu. Mēs vēlējāmies radīt alternatīvu. Efektīva birste, kas maigi tīra un vienlaikus izskatās skaista. Zobu birste, koncentrējoties uz visu detaļu stilīgu dizainu, piedāvā labu dizainu un uzticamas funkcijas par labu cenu. Ar Dentle One Plus mēs speram nākamo soli. Kā vienmēr maigs, ar saglabātu vienkāršību un skaistumu, bet tagad arī ar sniegumu priekšā.

Tīrat zobus dušā? Ar Dentle One Plus un IPX7 nav problēmu.

Vai Jūs esat viens no tiem cilvēkiem, kuram patīk maksimāli paildzināt laiku un tīrīt zobus dušas laikā? Dentle One Plus tas arī patīk. IPX7 novērtēto ierīci var iegremdēt metra dziļumā uz 30 minūtēm. Tāpēc divu minūšu zobu tīrīšana dušā nerada nekādas problēmas.


Dentle One priekšrocības, kas ļoti patīk mūsu klientiem

.
Dentle: Maiga izcilība no Zviedrijas

Dentle ražo efektīvas elektriskas zobu birstes, kuras ir vieglāk lietojamas, gudri izstrādātas, maigākas uz zobiem un skaistākas izskatā. Mēs apvienojam skandināvu dizaina domāšanu un pasaules klases bateriju tehnoloģiju ar tā saucamo “Gentle Dentle Tech” – svara, vibrāciju un skaņu samazināšanas dizainu, padarot tīrīšanu maigu un birsti lietotājam draudzīgu.

sveriges-tandlakarforbund-logo

Zviedrijas Zobārstu Asociācija iesaka izmantot elektrisko zobu birsti

0
    0
    Grozs
    Jūsu grozs ir tukšsAtgriezieties veikalā
      Calculate Shipping