Tāpat kā tā priekštecis, Dentle One Plus tīra jūsu zobus, cik vien efektīvi un maigi iespējams. Zobu birste noņem aplikumu, nenodarot kaitējumu jūsu zobu emaljai un smaganām. Dentle One Plus var piedāvāt vēl vairāk kā tikai šo.

Zobu birstes rokturis ir radīts no materiāla, kas ļauj samazināt troksni un vibrāciju. Tās noapaļotā trīsstūrveida forma un mazais svars padara zobu birsti viegli satveramu un lietojamu. Visas kopā tās ir īpašības, ko esam apvienojuši Dentle Gentle Tech ™ koncepcijā.

Dentle One Plus izmanto litija jonu pārliecinošo sniegumu, taču cenā, kāda iepriekš bija iespējama tikai ar niķeļa-kadmija baterijām.

Tas nozīmē, ka viena uzlādes reize nodrošina zobu birstes darbību ilgāk kā tikai dažas dienas vai nedēļas – tā darbojas veselu mēnesi, ja zobi tiek tīrīti divas minutes divreiz dienā.

Dentle One Plus ir gan viegli lietojama, gan pielāgojas jebkurām vajadzībām, neskatoties uz to, vai šī ir jūsu pirmā elektriskā zobubirste, vai arī esat jau pieredzējis lietotājs. . Izvēlieties vienu no trim dažādiem ātruma režīmiem ar ieslēgšanas/izslēgšanas pogu, sākot no 7000 līdz pat 10 000 svārstībām minūtē.

Zobu birste ievibrējas, paziņojot, ka ir pagājušas 30, 60 un 90 sekundes, norādot, ka ir pienācis laiks tīrīt citu zonu. Tā automātiski izslēdzas pēc divām minūtēm, kas ir ieteicamais laiks, ko veltīt zobu tīrīšanai.

Dentle One Plus īpašības

Dentle Gentle Tech™

Saudzīga un efektīva tīrīšana. Zobu birste ir izgatavotas no materiāliem, kas samazina troksni un vibrāciju.

Pasaules klases baterijas darbības laiks, izmantojot litija jonu tehnoloģiju.

Jaunā litija jonu baterija vienas uzlādes laikā ļauj lietot birsti veselu mēnesi, ja zobi tiek tīrīti divreiz dienā.

Zems, vidējs vai ļoti liels ātrums

Izvēlieties ātrumu, kas atbilst jūsu vajadzībām: 10 000, 8 500 vai 7 000 svārstības minūtē.

Taimera funkcija optimālam zobu tīrīšanas laikam

Dentle One Plus vibrē pēc 30, 60 un 90 sekundēm, norādot, ka ir pienācis laiks tīrīt citu zonu.

Maiga un efektīva tīrīšana, kas pielāgota jums

Tīrot zobus ar Dentle One, jūs pamanīsiet, cik saudzīga tā ir. Mīkstie zobu birstes uzgaļi tīra zobus pamatīgi, taču – nekairinot smaganas. Materiāls, no kā izstrādāts rokturis, samazina vibrāciju un troksni, kā arī roktura trīsstura veida forma ir piemērota rokas satvērienam, kā arī liek zobu birstei labi izskatīties uz izlietnes malas. Zobu birstei var pielāgot piecus dažādus zobu birstes uzgaļus, lai zobu tīrīšana atbilstu specifiski jūsu vajadzībām.

Dentle One Plus litija jonu baterija. Vienas uzlādes laikā darbojas veselu mēnesi

Litija jonu tehnoloģijas ir radikāli izmainījusi bateriju nozari. Atklājumam tika piešķirta Nobela prēmija, un nesen litija jonu baterijas tika uzstādītas Starptautiskajā kosmosa stacijā ISS. Pielietojot šo atklājumu arī jaunajā Dentle One Plus, esam izvēlējušies litija jonu bateriju ar visaugstāko veiktspēju. Viena uzlāde ir pietiekami lietošanai līdz pat vesela mēneša garumā, pat tad, ja tīrāt zobus divas minutes divreiz dienā.

Vienkāršas funkcijas padara zobu tīrīšanu par tīru baudu

Dentle One Plus ir ērti lietojama. Birstīte vibrē pēc 30, 60 un 90 sekundēm, norādot, ka ir pienācis laiks tīrīt citu zonu, un tā automātiski izslēdzas pēc divām minūtēm. Turklāt tā ir pietiekami daudzpusīga, lai atbilstu jūsu vajadzībām. Izvēlieties vienu no trim dažādiem ātruma režīmiem ar ieslēgšanas/izslēgšanas pogu, sākot no 7000 līdz pat 10 000 svārstībām minūtē.

Dentle Mūža garantija

Mēs ticam mūsu produktu kvalitātei. Ikvienam Dentle zobu birstes galviņu abonamenta izmantotājam mēs piedāvājam mūža garantiju iegādātajiem Dentle produktiem. Ja jūsu Dentle zobu birste abonamenta darbības laikā kāda iemesla dēļ pārstāj darboties, vienkārši atgrieziet to mūsu garantijas centram – bez papildus jautājumiem. Mēs jums nosūtīsim jaunu zobu birsti bez maksas. Tas ir viens no Dentle vienkāršuma aspektiem.

Izstrādāta Zviedrijā, koncentrējoties uz visu detaļu stilīgu dizainu

Šaubas par elektrisko zobu biršu dizainu, kas ir fokusēts tikai uz tehnoloģiju, pamudināja radīt Dentle One. Mēs vēlējāmies radīt alternatīvu. Efektīva zobu birste, kas tīra saudzīgi un izskatās estētiski. Zobu birste, kas radīta, domājot par stilīgu dizainu katram tās elementam, piedāvājot labu dizainu un uzticamas funkcijas par labu cenu. Ar Dentle One Plus mēs spērām nākamo soli. Kā vienmēr - saudzīga, saglabājot vienkāršību un skaistumu. Taču tagad arī priekšplānā izvirzot sniegumu.

Dentle One priekšrocības, kas ļoti patīk mūsu klientiem

Dentle: Maiga izcilība no Zviedrijas

Dentle ražo efektīvas elektriskas zobu birstes, kuras ir vieglāk lietojamas, gudri izstrādātas, maigākas uz zobiem un skaistākas izskatā. Mēs apvienojam skandināvu dizaina domāšanu un pasaules klases bateriju tehnoloģiju ar tā saucamo “Gentle Dentle Tech” – svara, vibrāciju un skaņu samazināšanas dizainu, padarot tīrīšanu maigu un birsti lietotājam draudzīgu. Lai viss būtu vēl vienkāršāk, mēs Dentle esam izveidojuši abonēšanas pakalpojumu birstes galviņu pasūtīšanai, kā arī visiem abonentiem tiek piedāvāta mūža garantija mūsu elektriskajām zobu birstēm.

sveriges-tandlakarforbund-logo

Zviedrijas Zobārstu Asociācija iesaka izmantot elektrisko zobu birsti.

0
    0
    Grozs
    Jūsu grozs ir tukšsAtgriezieties veikalā
      Calculate Shipping