Klientu apkalpošana

Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, nevilcinieties sazināties ar mums
vai apskatieties, vai varat atrast atbildi zemāk:
Tālrunis:

662 22189
Darba laiks darba dienās 09:00-17:00.

E-pasts:

info@dentle.lv

Jautājumi un atbildes

Mans abonements

Kāds ir mana abonementa veids?

Mēs Dentle piedāvājam dažādas iespējas sastībā ar mūsu produktu Dentle One. Tādēļ jūsu abonēšanas veids ir atkarīgs no tā, kuru no opcijām esat izvēlējies. Lai iegūtu sīkāku informāciju par to, kas ir iekļauts jūsu abonementā, pārbaudiet pasūtījuma apstiprinājumu vai sākuma rēķinu. Ja jums ir kādi jautājumi par jūsu abonementu, lūdzu, nevilcinieties sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas nodaļu.

Kā es varu pārtraukt savu abonementu?

Jebkurā laikā varat atcelt savu abonementu. Tas nozīmē, ka pēc tam, kad būsiet saņēmis nomaināmo paku skaitu, kuru jūs apņēmāties nopirkt, kad paņēmāt savu sākotnējo abonementu, mēs jums vairs tās nesūtīsim. Ja tomēr izvēlēsieties neatcelt savu abonementu, viss turpināsies tāpat kā iepriekš, ar piegādēm ar tādiem pašiem laika intervāliem.
Varat arī izmantot atteikuma veidlapu. Lejupielādējiet atteikuma veidlapu, noklikšķinot šeit.

Cik bieži es saņemšu nomaināmās pakas?

Jūsu nomaināmā paka tiks piegādāta uz mājām ik pēc diviem mēnešiem.

Lai nodrošinātu vislabākos tīrīšanas rezultātus, mēs iesakām nomainīt savas zobu birstes galviņu katru mēnesi. Iemesls ir tas, ka sariņi nolietojas saskarē ar zobu emalju, un tas mazina to iedarbību laika gaitā. Jūs pamanīsiet, vai jūs izmantojat pietiekami jaunu birstes galviņu, kad jūsu zobi būs tīri un bez zobakmens, jums nebūs sliktas elpas, un jūsu smaganas būs veselīgi sārtā krāsā un, mazgājot zobus, jūsu smaganas neasiņos.

Kad būsiet saņēmis nomaināmo paku skaitu, kuru jūs apņēmāties nopirkt, kad paņēmāt savu oriģinālo abonementu, varat mainīt piegādes biežumu. Sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas nodaļu, un mēs jums palīdzēsim veikt nepieciešamos pasākumus.

Līgums un atteikuma tiesības

Kas ir atteikuma tiesības?

Mēs ievērojam Zviedrijas tiesību aktus par distances līgumiem un līgumiem, kas noslēgti ārpus uzņēmuma telpām (2005:59). Tas nozīmē, ka jums kā patērētājam 14 dienu laikā no dienas, kad saņēmāt sākotnējo piegādi, ir tiesības atteikties no līguma. Mēs pieņemsim atgrieztās preces tikai tad, ja tās netika lietotas. Jums ir tiesības pārbaudīt preces, taču tās ir jāatgriež pilnīgas un nemainītā stāvoklī, pretējā gadījumā mēs tās nepieņemsim. Ja mēģināsiet mums atgriezt lietotas preces, mēs tās nosūtīsim jums atpakaļ. Atcerieties, ka ir jāpievieno savs klienta numurs vai sociālās apdrošināšanas numurs visām mums atgrieztajām precēm. Tas mums palīdzēs noteikt, kam tās preces pieder. Jūs esat atbildīgs par mums atgriezto preču izmaksām, bet jums nebūs jāapmaksā sākotnējais rēķins, kuru saņēmāt kopā ar sākuma paku.

Ievērojiet, ka atteikuma tiesības attiecas tikai uz jūsu sākuma paku, nevis uz regulārajiem sūtījumiem abonementā.

Mūsu atpakaļ nosūtīšanas adrese:
Scandinavian Good Business,
A/K Nr. 130
LV-1044

Ja vēlaties atgriezt mums preces, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas nodaļu pa tālruni 662 22189, lai pārliecinātos, ka nekādi produkti vai rēķini netika jums nosūtīti.

Ko nozīmē mutiska vienošanās?

Tā kā fizisks līgums netiek parakstīts telepārdošanas kontekstā, tiek veikts audio ieraksts par pārdevēja un patērētāja vienošanos. Šim ierakstam ir tāds pats spēks, kā rakstiskam līgumam, un tas kalpo kā drošība gan klientam, gan pārdevējam. Reģistrētās piekrišanas procesa laikā pārdevējs skaidri izskaidro līguma noteikumus un nosacījumus un informē patērētāju, kad sākas ierakstīšana.

Ja vēlaties noklausīties jūsu līguma audioierakstu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas nodaļu.

Lai uzzinātu visus mūsu pakalpojumu sniegšanas noteikumus un nosacījumus, noklikšķiniet šeit.

Līguma noteikumi un nosacījumi

Lai uzzinātu visus mūsu pakalpojumu sniegšanas noteikumus un nosacījumus, noklikšķiniet šeit.

Pārdošana

Mūsu piedāvājumi

 Mēs – Dentle uzņēmums, pārdodam savus produktus telefoniski, internetā, uz ielas, tirgū un iepirkšanās centros. Mēs piedāvājam risinājumus, kas izstrādāti, lai atbilstu jūsu individuālām vajadzībām. Ja esat izvēlējies pieteikties abonamentam, savu elektrisko zobu birsti saņemsiet par zemāku cenu, vai pat bez maksas.

Kāpēc jūs man piezvanījāt?

Ja jums rodas jautājums, kāpēc mēs izvēlējāmies jums piezvanīt, iemesls tam ir tas, ka jūs iepriekš esat piedalījies tirgus aptaujā vai kampaņā vai esat veicis pirkumu. Gandrīz visos tirgus aptauju, kampaņu un pirkumu noteikumos un nosacījumos ir noteikts, ka jūsu personu datus var izmantot trešās personas, piemēram, mārketinga nolūkos. Lai mēs varētu saņemt jūsu mobilā tālruņa numuru, jums ir jāpiekrīt sniegt šo informāciju, piekrītot līguma noteikumiem un nosacījumiem. Mēs, protams, ievērojam nozares noteikumus, kurus izstrādājušas tādas organizācijas kā SWEDMA un Kontakta, kuras ir apņēmušās strādāt nopietnā nozarē.

Ja vēlaties atteikties no turpmākas saziņas ar Dentle pa tālruni vai e-pastu, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu info@dentle.lv un norādiet savu vārdu, tālruņa numuru un e-pasta adresi (-es), kuru vēlaties bloķēt.

Mēs uzņemamies atbildību par visiem personas datiem - piemēram, jūsu vārdu, adresi, e-pasta adresi, tālruņa numuru, dzimšanas datumu utt. Viss, ko jūs mums sniegsiet vai mēs apkoposim pirkumu laikā. Dentle ir personas datu pārzinis un apstrādā jūsu personas datus saskaņā ar datu aizsardzības regulas, GDPR (bijušais "Zviedrijas Personas Datu Likums") noteikumiem.

Rēķina jautājumi

Kā es varu samaksāt?

Mēs strādājam ar SEB mūsu rēķinu apstrādei. Tas nozīmē, ka jums kā mūsu klientam vienmēr jāveic maksājumi SEB. Ja jums ir kādi jautājumi par maksājuma termiņu vai tamlīdzīgi, kas ir tieši saistīti ar jūsu rēķinu, lūdzu, sazinieties ar Nordfin klientu apkalpošanas nodaļu. Ja jūsu jautājums ir saistīts ar jūsu abonementu vai produktu, jums tieši jāsazinās ar Dentle.

Visas jūsu piegādas tiek apmaksātas, pamatojoties uz rēķinu, un jums to ir jāapmaksā 30 dienu laikā no rēķina izrakstīšanas dienas.

Maksājuma saņēmējs: Contactic SIA (reģistrācijas numurs 40103948643)
Banka: SEB bank
Konta nr: LV69UNLA0055001808780

Esmu saņēmis atgādinājumu

Rēķina atgādinājums tiek izsniegts tikai tad, ja rēķina maksājuma termiņš ir beidzies, un mēs līdz tam laikam neesam saņēmuši samaksu. Parasti jūsu maksājuma reģistrēšanai nepieciešamas 1–3 darba dienas. Ja esat veicis maksājumu tajā pašā dienā, kurā pienāk maksājuma termiņš, bet tik un tā esat saņēmis atgādinājumu – varat vienkārši ignorēt atgādinājumu.

Produkts un garantija

Stāsts par Dentle One

Dentle One radās, apšaubot tehnoloģiski fiksēto elektrisko zobu birstīšu dizainu. Mēs vēlējāmies radīt alternatīvu. Efektīva birste, kas maigi tīra un vienlaikus izskatās skaista. Zobu birste, koncentrējoties uz visu detaļu stilīgu dizainu, piedāvā labu dizainu un uzticamas funkcijas par labu cenu. Ar Dentle One Plus mēs speram nākamo soli. Kā vienmēr maigs, ar saglabātu vienkāršību un skaistumu, bet tagad arī ar sniegumu priekšā. 

Dentle One ir izstrādāts Zviedrijā, tam ir unikāls uzlādes kauss un ergonomisks, trīsstūrveida rokturis no viegli satverama un ērta materiāla. Roktura dizains un materiāla izvēle ļauj birstei labi iederēties rokā, stingri stāvēt uzlādēšanas kausā un droši atpūsties uz jūsu izlietnes. Dizains nozīmē arī to, ka tā mazāk vibrē un rada mazāku troksni. Kopumā tas ir risinājums, kas ir tikpat unikāls, skaists un funkcionāls. Mēs ceram, ka jums patiks jūsu Dentle One.

Mūža garantija

Vai jūs zināt, ka jūsu Dentle produktam ir mūža garantija?

Mēs ticam mūsu produktu kvalitātei. Tāpēc ikvienam, kurš abonē Dentle zobu birstes galviņas shēmu, mēs piedāvājam mūža garantiju iegādātajām Dentle elektriskajām zobu birstēm. Ja jūsu Dentle zobu birste abonementa darbības laikā kāda iemesla dēļ pārtrauc darbību, vienkārši atgrieziet to mūsu klientu apkalpošanas centram, kurš neuzdos nekādus jautājumus. Mēs jums nosūtīsim jaunu produktu bez maksas. Mēs to uzskatām kā vienu no Dentle vienkāršības aspektiem.  

Sazinieties ar mums, ja vēlaties uzzināt vairāk par mūža garantijas priekšrocībām.

Kādu garantiju es saņemšu bez abonementa?

Visām mūsu elektriskajām zobu birstēm mēs piešķiram divu gadu garantiju. Jebkurā laikā varat izvēlēties abonēt nomaināmās birstes, un tādējādi būt nodrošinātiem ar mūsu mūža garantiju, kamēr abonements darbojas.

Dentle: Maiga izcilība no Zviedrijas

Dentle ražo efektīvas elektriskas zobu birstes, kuras ir vieglāk lietojamas, gudri izstrādātas, maigākas uz zobiem un skaistākas izskatā. Mēs apvienojam skandināvu dizaina domāšanu un pasaules klases bateriju tehnoloģiju ar tā saucamo “Gentle Dentle Tech” – svara, vibrāciju un skaņu samazināšanas dizainu, padarot tīrīšanu maigu un birsti lietotājam draudzīgu. Lai viss būtu vēl vienkāršāk, mēs Dentle esam izveidojuši abonēšanas pakalpojumu birstes galviņu pasūtīšanai, kā arī visiem abonentiem tiek piedāvāta mūža garantija mūsu elektriskajām zobu birstēm.

sveriges-tandlakarforbund-logo

Zviedrijas Zobārstu Asociācija iesaka izmantot elektrisko zobu birsti.

0
    0
    Grozs
    Jūsu grozs ir tukšsAtgriezieties veikalā
      Calculate Shipping